Prima reklamy baví i na internetu

Prima Reklamy

Prima reklamy online

Prima nabízí inzerentům možnost online reklamy na svých webových stránkách a v rámci streamovací platformy Prima+. Reklama se zobrazuje před, během a po videoobsahu, a to ve formě bannerů, videoreklam a sponzorovaných článků. Inzerenti si mohou vybrat cílení na základě demografických údajů, zájmů a chování uživatelů. Online reklama na platformách Primy umožňuje oslovit široké publikum a efektivně propagovat produkty a služby.

Sledování reklam na Primě

Prima je jednou z nejoblíbenějších televizních stanic v Česku a sledování reklam na Primě je pro mnoho lidí běžnou součástí dne. Reklamní bloky se objevují mezi pořady a jejich délka se liší. Mnoho diváků vnímá reklamy jako rušivý element, ale pro televizi Prima jsou důležitým zdrojem příjmů. Díky reklamě může Prima financovat výrobu vlastních pořadů a nákup licencí na zahraniční filmy a seriály.

Srovnání Prima reklamy s konkurencí
Vlastnost Prima reklamy Konkurence A
Cena za reklamní spot (30 sekund) Kč 50 000* Kč 75 000*
Dosah (počet diváků) 2 miliony* 3 miliony*
* Přibližné hodnoty, které se mohou lišit v závislosti na různých faktorech.

Typy reklam na Primě

Prima nabízí širokou škálu reklamních formátů, které osloví vaše cílové publikum. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Televizní spoty: Klasická forma reklamy s vysokou sledovaností a emotivním dopadem.
  • Sponzoring: Propojte svou značku s oblíbenými pořady a oslovte loajální diváky.
  • Product placement: Nenápadná, ale efektivní forma reklamy, která integruje váš produkt do děje.
  • Online reklama: Bannery, videa a další formáty na webových stránkách a v aplikacích Primy.
  • HbbTV reklama: Interaktivní reklama, která divákům umožňuje dozvědět se více o vaší nabídce.

Prima spolupracuje s klienty na tvorbě reklamních kampaní na míru, které zohledňují specifické cíle a rozpočet.

Ceny reklamy na Primě

Ceny reklamního prostoru na Primě se liší v závislosti na mnoha faktorech. Mezi ty nejdůležitější patří den a čas vysílání, délka spotu a sledovanost daného programu. Obecně platí, že nejdražší jsou reklamní bloky v hlavním vysílacím čase, tedy mezi 19. a 22. hodinou, a během vysílání populárních pořadů, jako jsou seriály, filmy nebo sportovní přenosy. Kromě toho se ceny liší i v závislosti na formátu reklamy. Například sponzorské vzkazy nebo product placement bývají dražší než klasické reklamní spoty. Pro menší firmy a živnostníky nabízí Prima i cenově dostupnější balíčky, které kombinují reklamu v televizi s propagací na webových stránkách a sociálních sítích.

prima reklamy

Reklama na Prima Play

Prima Play je online platforma, kde si diváci můžou pustit pořady televize Prima kdykoli se jim zachce. Ať už vám utekla epizoda oblíbeného seriálu jako Slunečná nebo ZOO, nebo si chcete dát starší film, Prima Play je tu pro vás. Kromě toho nabízí i exkluzivní obsah, který v televizi nenajdete. Ať už jsou to bonusové klipy, rozhovory s herci nebo zákulisní záběry, Prima Play vám dá víc. Registrace je zdarma a k dispozici je i prémiová verze s rozšířenou nabídkou a bez reklam. Takže si pusťte Prima Play a užijte si zábavu bez omezení.

Prima reklamy, to je svět sám pro sebe. Svět plný barev, emocí a někdy i bizarních příběhů, které se vám vryjí do paměti, ať už chcete, nebo ne.

Úspěšnost reklamy na Primě

Reklama na Primě má dlouhodobě vysokou sledovanost a dosah. Prima patří mezi nejsledovanější televize v České republice, což z ní dělá atraktivní platformu pro inzerenty. Reklama na Primě umožňuje oslovit široké spektrum diváků napříč různými věkovými skupinami a zájmy.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: Aneta Nováková

Tagy: prima reklamy | informace o reklamách na televizní stanici prima