Potřebujete kontaktovat Lime koloběžky? Tady je návod!

GPS lokace a sledování

Pro zjištění aktuální polohy koloběžek Lime není potřeba kontaktovat přímo zákaznickou podporu. Aplikace Lime, dostupná pro iOS a Android, zobrazuje mapu s dostupnými koloběžkami v reálném čase. Každá koloběžka je na mapě označena ikonou, která ukazuje její přesnou GPS lokaci. Díky tomu snadno najdete nejbližší volnou koloběžku a můžete si ji rovnou rezervovat. Po ukončení jízdy se o uzamčení a aktualizaci polohy koloběžky postará aplikace automaticky. Sledování polohy koloběžky během jízdy probíhá také automaticky a není potřeba nic nastavovat. Pamatujte, že sdílené koloběžky Lime jsou určeny pro jednorázové pronájmy a po ukončení jízdy je nutné je zanechat na bezpečném a veřejně přístupném místě, aby je mohli využít i ostatní.

Odolná konstrukce koloběžky

Koloběžky Lime jsou vyrobeny tak, aby vydržely náročné podmínky sdílené mobility ve městě. Rám je z odolného hliníku, který odolává nárazům a korozi. Kola jsou vyrobena z pevné gumy, která minimalizuje riziko defektu a zajišťuje plynulou jízdu i na nerovném povrchu. Brzdy jsou navrženy pro spolehlivý brzdný výkon za každého počasí.

Baterie s dlouhou výdrží

Společnost Lime si dala záležet na tom, aby vaše jízdy na sdílených koloběžkách byly bezstarostné a dlouhé. Elektrické koloběžky Lime jsou vybaveny výkonnými bateriemi s dlouhou výdrží, které vám umožní prozkoumat město bez obav z vybití. Dojezd na jedno nabití se liší v závislosti na stylu jízdy, terénu a hmotnosti jezdce, ale obecně se pohybuje okolo 30 kilometrů. To je dost na to, abyste zvládli cestu do práce, vyřídili pochůzky po městě nebo se jen tak projeli parkem. A co když se vám baterie přece jen blíží ke konci? Žádný strach! V aplikaci Lime snadno najdete nejbližší dostupnou koloběžku s nabitou baterií a můžete pokračovat v jízdě. V případě jakýchkoli dotazů ohledně výdrže baterií nebo dalších aspektů služby Lime se neváhejte obrátit na jejich zákaznickou podporu. Kontaktní informace naleznete přímo v aplikaci Lime nebo na jejich webových stránkách.

Bezpečnostní prvky a osvětlení

Lime koloběžky kladou velký důraz na bezpečnost svých uživatelů. Všechny koloběžky jsou vybaveny předním a zadním světlem pro bezpečnou jízdu i za zhoršených světelných podmínek. Světla se aktivují automaticky při snížené viditelnosti. Koloběžky mají také reflexní prvky, které zvyšují viditelnost pro ostatní účastníky silničního provozu. Pro zajištění stability a bezpečnosti jízdy jsou koloběžky vybaveny kvalitními brzdami. Před každou jízdou je důležité zkontrolovat stav brzd a pneumatik. V případě jakýchkoli problémů s koloběžkou je nutné kontaktovat zákaznickou podporu Lime. Kontaktní informace na společnost Lime naleznete v aplikaci Lime nebo na webových stránkách společnosti. Bezpečnost je pro Lime prioritou, proto společnost pravidelně kontroluje a udržuje své koloběžky v bezvadném technickém stavu.

lime koloběžky kontakt

Aplikace pro snadné ovládání

Společnost Lime si dala záležet, aby byl pronájem a ovládání koloběžek co nejjednodušší a nejintuitivnější, a to především díky své mobilní aplikaci.

Společnost Telefonní číslo E-mail Webové stránky
Lime - support@li.me https://www.li.me/

Aplikace Lime

Aplikace Lime je dostupná pro operační systémy iOS a Android a stáhnete ji zdarma z App Store nebo Google Play. Po registraci a zadání platební metody (platební karta, Apple Pay, Google Pay) se vám zobrazí mapa s dostupnými koloběžkami ve vašem okolí. Každá koloběžka je na mapě označena ikonou a u ní vidíte i aktuální stav baterie. Pro odemčení koloběžky stačí naskenovat QR kód, který se nachází na řídítkách. Po ukončení jízdy koloběžku zaparkujte na bezpečném a legálním místě a v aplikaci ukončete pronájem. Aplikace vám zobrazí cenu za jízdu a odešle vám elektronickou fakturu.

Kromě pronájmu a placení jízd nabízí aplikace Lime i další užitečné funkce, jako je například navigace, historie jízd nebo možnost kontaktovat zákaznickou podporu. V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů se tak můžete obrátit na Lime prostřednictvím kontaktního formuláře v aplikaci, kde vám ochotně poradí a pomohou.

Dynamické ceny a zóny

Ceny jízd se můžou lišit v závislosti na lokalitě, dni v týdnu a denní době. Během dopravní špičky nebo při zvýšené poptávce se můžou ceny mírně zvýšit. V aplikaci Lime se vždycky před jízdou zobrazí aktuální cena. Pokud máte otázky ohledně cen nebo zón, můžete kontaktovat Lime prostřednictvím zákaznické podpory v aplikaci.

Lime se snaží být transparentní, co se týče cen a zón. Informace o cenách a zónách jsou k dispozici v aplikaci Lime. Pokud máte další otázky nebo potřebujete s něčím pomoct, neváhejte se obrátit na zákaznickou podporu Lime. Jsou tu pro vás, aby vám pomohli.

Bezhotovostní platby a odemknutí

Lime koloběžky jsou skvělým způsobem, jak se pohybovat po městě bez starostí s parkováním a dopravními zácpami. Pro používání Lime koloběžek je nutné mít staženou mobilní aplikaci Lime, prostřednictvím které se provádí veškerá interakce, včetně placení. Platby za jízdy probíhají bezhotovostně a jsou strhávány z platební karty, kterou si uživatel zaregistruje v aplikaci. Lime akceptuje běžné typy platebních karet, jako jsou Visa, Mastercard nebo Maestro. Po ukončení jízdy se v aplikaci zobrazí cena a peníze jsou automaticky strženy. V případě dotazů ohledně plateb nebo jiných záležitostí se uživatelé mohou obrátit na zákaznickou podporu Lime. Kontaktní informace, včetně emailové adresy a telefonního čísla, jsou k dispozici přímo v aplikaci Lime v sekci "Pomoc".

lime koloběžky kontakt

Potřebujete se spojit s Lime ohledně jejich koloběžek? Detaily najdete na jejich webových stránkách nebo v aplikaci.

Správa flotily a údržba

Lime se stará o údržbu a opravy svých koloběžek prostřednictvím sítě mechaniků a servisních partnerů. Pokud narazíte na koloběžku, která vyžaduje opravu, můžete to nahlásit přímo v aplikaci Lime.

Aplikace vás provede procesem hlášení a umožní vám nahrát i fotografie pro lepší popis problému. Lime se snaží řešit nahlášené problémy co nejrychleji, aby byly koloběžky opět dostupné pro jízdu.

Pro kontaktování Lime ohledně jiných záležitostí než je nahlášení poruchy, bohužel není k dispozici telefonní číslo. Můžete se obrátit na Lime prostřednictvím sekce "Nápověda" v aplikaci.

Lime se snaží odpovídat na dotazy co nejrychleji.

Data a analýzy pro optimalizaci

Společnost Lime, která provozuje službu sdílených elektrokoloběžek, shromažďuje a analyzuje obrovské množství dat, aby optimalizovala své služby. Tyto informace zahrnují například údaje o poloze koloběžek, době a délce jízd, trasách uživatelů a místech s vysokou poptávkou. Díky těmto datům může Lime lépe plánovat rozmístění koloběžek, předvídat a reagovat na výkyvy v poptávce a optimalizovat trasy pro sběr a údržbu. Analýza dat také pomáhá identifikovat problematické oblasti, jako jsou místa s častým výskytem nehod nebo nesprávně zaparkovaných koloběžek. Lime tak může včas reagovat a zavádět opatření pro zvýšení bezpečnosti a plynulosti provozu.

Partnerství s městy a organizacemi

Lime si klade za cíl úzce spolupracovat s městy a organizacemi, aby zajistila, že její služby budou přínosem pro komunitu. Věříme v otevřenou komunikaci a transparentnost. Sdílíme data o používání našich koloběžek s městy, abychom jim pomohli s plánováním dopravy a infrastrukturou. Zároveň aktivně spolupracujeme s místními organizacemi na kampaních zaměřených na bezpečnost a zodpovědné používání sdílených koloběžek.

lime koloběžky kontakt

Pokud máte zájem o partnerství s Lime, kontaktujte nás prosím. Rádi s vámi prodiskutujeme možnosti spolupráce a to, jak můžeme společně zlepšit mobilitu ve vašem městě. Naše kontaktní informace naleznete na našich webových stránkách.