Nejlepší hry na Nintendo Switch: Tahle pecka vám nesmí utéct!

Nejlepší Hry Na Nintendo Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

"The Legend of Zelda: Breath of the Wild" není jen tak ledajaká hra, je to hotový fenomén a nutnost pro každého majitele konzole Nintendo Switch. Tato hra nastavila nový standard pro hry s otevřeným světem a uchvátila miliony hráčů po celém světě. Prozkoumávejte rozlehlý svět Hyrule, plný tajemství, nebezpečných nepřátel a fascinujících postav. Bojujte s mocnými bossy, řešte důmyslné hádanky a objevujte skrytá zákoutí. Breath of the Wild vám dává neuvěřitelnou svobodu v tom, jak budete hrát. Chcete se vrhnout do akce po hlavě a zdolávat nepřátele? Nebo se raději budete plížit ve stínech a útočit znenadání? Volba je jen na vás. Nádherná grafika, atmosférická hudba a poutavý příběh z této hry dělají nezapomenutelný zážitek. Pokud hledáte tu nejlepší hru na Nintendo Switch, "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" je jasná volba.

Nejlepší hry na Nintendo Switch - Srovnání
Název hry Žánr Hodnocení Metacritic
The Legend of Zelda: Breath of the Wild Akční adventura 97
Super Mario Odyssey Platformovka 96
Celeste Platformovka 92

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons není jen hra, je to fenomén. Tato roztomilá a relaxační simulační hra si získala srdce milionů hráčů po celém světě a stala se jednou z nejprodávanějších her pro Nintendo Switch. V roli nového obyvatele opuštěného ostrova si budujete svůj vlastní ráj, pěstujete květiny, chytáte hmyz, lovíte ryby a spřátelíte se s okouzlujícími zvířecími sousedy. Hra nabízí nekonečné možnosti personalizace, od návrhu vašeho domova po úpravu celého ostrova.

Hra je ideální pro všechny věkové kategorie a herní styly. Můžete se pustit do plnění úkolů, sbírání předmětů a vylepšování svého ostrova, nebo se jen tak procházet, užívat si klidnou atmosféru a kochat se krásným grafickým zpracováním. Díky pravidelným aktualizacím a sezónním událostem nabízí Animal Crossing: New Horizons neustále něco nového k objevování. Pokud hledáte hru, která vás pohltí na desítky, ne-li stovky hodin, Animal Crossing: New Horizons je jasnou volbou.

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe je bez debat jednou z nejlepších her na Nintendo Switch a jasnou volbou pro každého majitele této konzole.

nejlepší hry na nintendo switch

Jde o vylepšenou verzi hry Mario Kart 8, která původně vyšla na Wii U, a nabízí takřka vše, co byste si od Mario Kart hry mohli přát. Hra se pyšní úžasnou grafikou a spoustou obsahu, včetně 48 tratí a 42 hratelných postav. Nechybí ani oblíbené herní režimy jako Grand Prix, Time Trial, VS Race a Battle Mode. Velkou předností je také možnost hrát až v osmi hráčích na jedné konzoli, což z ní dělá ideální párty hru.

Ovládání je intuitivní a snadno se ho naučí i začátečníci, ale zároveň nabízí dostatek hloubky pro zkušené hráče. Mario Kart 8 Deluxe je zkrátka zábavná a chytlavá hra pro všechny věkové kategorie a herní úrovně. Pokud hledáte tu nejlepší zábavu na Nintendo Switch, Mario Kart 8 Deluxe by neměl chybět ve vaší sbírce.

Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey je bezpochyby jednou z nejlepších her na Nintendo Switch a nutností pro každého majitele konzole. Tato hra s otevřeným světem je plná kreativity, šarmu a inovativního herního designu. V roli Maria se vydáte na cestu kolem světa, abyste zachránili princeznu Peach před Bowserem, který ji chce donutit ke sňatku.

Co dělá Super Mario Odyssey tak výjimečnou, je Cappy, Mariova nová čepice, která mu umožňuje ovládat nepřátele a objekty ve hře. Tato mechanika otevírá dveře k nekonečným možnostem a kreativnímu řešení hádanek. Každý svět v Odyssey je unikátní a nabízí odlišnou atmosféru, výzvy a sběratelské předměty.

Hra je zábavná pro všechny věkové kategorie a úrovně hráčů. Díky své přístupnosti si ji užijí i začátečníci, zatímco zkušení hráči ocení její hloubku a výzvy. Super Mario Odyssey je zkrátka herní zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Pokémon Sword and Shield

Pokémon Sword a Shield, vydané v roce 2019, se rychle staly jedněmi z nejpopulárnějších her na Nintendo Switch. Hry zavedly osmou generaci Pokémonů a zavedly hráče do regionu Galar, inspirovaného Velkou Británií. Otevřený svět, dynamické souboje a noví Pokémoni si získaly srdce fanoušků.

Hry se mohou pochlubit nádhernou grafikou, která oživuje svět Pokémonů v HD. Dynamické souboje, včetně nových mechanik jako Dynamax a Gigantamax, dodávají soubojům nový rozměr.

Pro milovníky sbírání Pokémonů Sword a Shield nabízí přes 400 Pokémonů k chycení, včetně...

Luigi’s Mansion 3

Luigi’s Mansion 3 je další skvělou volbou pro ty, kteří hledají zábavnou a strašidelnou hru na Nintendo Switch. V roli ustrašeného Luigiho prozkoumáváte strašidelný hotel plný duchů, abyste zachránili Maria a Peach. Hra nabízí mix akce, logických hádanek a humoru, který si užijí hráči všech věkových kategorií.

nejlepší hry na nintendo switch

Co dělá Luigi’s Mansion 3 tak zábavnou, je kombinace prvků. Svět je krásně zpracovaný a plný detailů, které vás vtáhnou do atmosféry strašidelného hotelu. Boj s duchy je uspokojující a vyžaduje od hráčů strategické myšlení a využití všech dostupných nástrojů. A humor? Ten je všudypřítomný a zaručeně vás rozesměje i v těch nejstrašidelnějších momentech.

Hra také exceluje v multiplayeru. Můžete se spojit s kamarádem a prozkoumávat strašidelná patra hotelu v kooperativním režimu, nebo se utkat v kompetitivním režimu ScreamPark. Luigi’s Mansion 3 je zkrátka skvělou volbou pro každého majitele konzole Nintendo Switch, ať už hledáte zábavu pro jednoho hráče nebo pro celou partu.

Stardew Valley

Stardew Valley si rozhodně zaslouží své místo mezi nejlepšími hrami pro Nintendo Switch. Tato roztomilá a návyková farmářská RPG hra vám umožní uniknout do poklidného světa pěstování plodin, chovu zvířat a budování vztahů s obyvateli Pelican Town.

Hra nabízí ohromné množství obsahu a aktivit, od rybaření a vaření až po prozkoumávání dolů a boj s příšerami. Díky okouzlující pixelartové grafice, chytlavé hudbě a relaxační hratelnosti se Stardew Valley stala fenoménem, který si získal srdce milionů hráčů po celém světě.

Ať už hledáte oddychovou hru na pár minut denně, nebo komplexní RPG zážitek, Stardew Valley vás chytne a nepustí. Možnost hrát na cestách díky přenosnosti konzole Switch z ní dělá ideální titul pro hraní kdekoli a kdykoli.

Hollow Knight

Hollow Knight je nezávislá metroidvania, která si získala srdce hráčů po celém světě a Nintendo Switch není výjimkou. Tato atmosférická hra vás zavede do Zapomenutého království, kde se ujmete role bezejmenného rytíře. Vaším úkolem je odhalit tajemství záhadné nákazy a zachránit království před zkázou.

Hra se může pochlubit nádhernou ručně kreslenou grafikou, která oživuje ponurý, ale zároveň krásný svět Hallownestu. Soundtrack je stejně působivý a skvěle dokresluje atmosféru hry. Ovládání je precizní a souboje s rozmanitými nepřáteli jsou náročné, ale férové. Během svého putování budete objevovat nová zákoutí, získávat nové schopnosti a setkávat se s nezapomenutelnými postavami.

Hollow Knight je hra, která vás pohltí na desítky hodin. Její svět je plný tajemství, která čekají na odhalení. Pokud hledáte nezapomenutelný herní zážitek na Nintendo Switch, Hollow Knight by neměl chybět ve vaší sbírce.

nejlepší hry na nintendo switch

Celeste

Celeste je nezávislá plošinovka, která si získala srdce hráčů po celém světě. Hra vypráví dojemný příběh o Celeste, mladé ženě, která se vydává na náročnou cestu na vrchol hory. Během svého putování se Celeste musí potýkat nejen s nástrahami horského terénu, ale také se svými vlastními vnitřními démony.

Hratelnost Celeste je založena na precizním ovládání a překonávání náročných plošinových sekvencí. Hra je rozdělena do kapitol, z nichž každá představuje novou sadu výzev a mechanik. I když je Celeste náročná hra, je také neuvěřitelně obohacující. Pocit zadostiučinění z překonání obtížné pasáže je k nezaplacení.

Kromě poutavého příběhu a návykové hratelnosti Celeste zaujme i svým nádherným pixelartovým vizuálem a atmosférickým soundtrackem. Celeste je zkrátka nezapomenutelný herní zážitek, který by si neměl nechat ujít žádný majitel konzole Nintendo Switch. Patří bezpochyby mezi nejlepší hry na Nintendo Switch a nejlepší hry pro Nintendo Switch obecně.

Fire Emblem: Three Houses

Fire Emblem: Three Houses je strategické RPG, které si zaslouží místo na seznamu nejlepších her pro Nintendo Switch. Hra nabízí hluboký a komplexní tahový bojový systém, který uspokojí i ty nejnáročnější stratégy. Kromě napínavých bitev se ale můžete těšit i na propracovaný příběh s nezapomenutelnými postavami. Ve hře se ujmete role učitele na Akademii důstojníků a vyberete si jeden ze tří studentských domů, který budete vést. Každý dům má své vlastní unikátní postavy, motivace a příběhové linie, což znamená, že si hru můžete zahrát vícekrát a užít si ji pokaždé jinak. Fire Emblem: Three Houses je hra, která vás pohltí na desítky hodin a nabídne vám nezapomenutelný herní zážitek.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: hry

Autor: Aneta Nováková

Tagy: nejlepší hry na nintendo switch | nejlepší hry pro nintendo switch