Kdo ve skutečnosti vlastní Evropu 2? Internet zná odpověď!

Majitel Evropy 2

Evropa 2 online

Evropa 2 online je skvělý způsob, jak si užít oblíbenou hudbu a pořady, i když zrovna nejste u rádia. Ať už jste kdekoli, stačí vám připojení k internetu a Evropa 2 je vám k dispozici. Můžete si vybrat z několika streamů, poslouchat živé vysílání nebo si pustit pořady z archivu. Možná vás ale zajímá, kdo za touto stanicí stojí. Majitelem Evropy 2 je společnost Active Radio, která spadá pod mediální skupinu Czech Media Invest patřící do svěřenského fondu Andreje Babiše.

Oficiální web rádia

Evropa 2, jedna z nejoblíbenějších rozhlasových stanic v České republice, patří do portfolia společnosti Active Radio. Active Radio je součástí mediálního domu Czech Media Invest, jehož vlastníkem je podnikatel Daniel Křetínský. Oficiální webové stránky Evropy 2 slouží jako komplexní platforma pro fanoušky této rádiové stanice. Návštěvníci zde najdou aktuální informace o programu, moderátorech, soutěžích a dalších aktivitách Evropy 2. Stránky nabízejí také možnost poslechu živého vysílání, archiv pořadů a podcastů. Fanoušci se zde mohou zaregistrovat do Klubu Evropy 2 a získávat tak přístup k exkluzivnímu obsahu a výhodám. Webové stránky Evropy 2 jsou k dispozici na adrese...

Vlastník Hodnota
Majitel Evropy 2

Mobilní aplikace Evropa 2

Mobilní aplikace Evropa 2 je skvělý způsob, jak zůstat v obraze s nejnovějšími hity, zprávami a soutěžemi. Aplikace je zdarma ke stažení pro iOS i Android a nabízí širokou škálu funkcí, včetně poslechu rádia naživo, podcastů, playlistů a dalších.

Ať už jste kdekoli, Evropa 2 vám bude vždy na dosah ruky. Můžete si poslechnout ranní show Libora Boučka a Tomáše Zástěry cestou do práce, nebo si užít ty nejlepší hudební mixy během cvičení. Aplikace vám také umožní zapojit se do soutěží o skvělé ceny a poslouchat exkluzivní podcasty s vašimi oblíbenými moderátory.

Evropa 2 je součástí mediální skupiny Active Radio, která je součástí nadnárodní mediální a zábavní společnosti Warner Bros. Discovery.

Sociální sítě rádia

Evropa 2, jedna z nejoblíbenějších rozhlasových stanic u nás, je známá svým moderním pojetím rádia a chytlavou hudbou. Ale kdo za touto značkou vlastně stojí? Majitelem Evropy 2 je společnost Active Radio, která spadá pod mediální skupinu Lagardère Group. Ta má své kořeny ve Francii a patří mezi největší mediální domy na světě. Lagardère Group se kromě rádií věnuje i vydavatelské činnosti, provozuje televizní stanice a spravuje i síť trafik.

majitel evropy 2

Evropa 2 je aktivní i na sociálních sítích, kde si buduje silnou komunitu fanoušků. Najdete ji na Facebooku, Instagramu i YouTube. Sledováním jejich profilů budete mít přehled o nejnovějších hitech, soutěžích i akcích, které Evropa 2 pořádá.

Facebook Evropa 2

Evropa 2 je jednou z nejposlouchanějších rozhlasových stanic v České republice, ale kdo za ní vlastně stojí? Majitelem Evropy 2 je společnost Active Radio, a.s., která je součástí mediální skupiny Lagardère Group. Tato francouzská společnost je gigantem ve světě médií a zábavy, s aktivitami v oblasti rádia, televize, vydavatelství a dalších oblastí.

Lagardère Group vlastní stovky rozhlasových stanic po celém světě, včetně známých značek jako je Europe 1 ve Francii nebo Virgin Radio ve Velké Británii. Vlastnictví Evropy 2 tak Lagardère Group zajišťuje silnou pozici na českém rozhlasovém trhu.

Pro posluchače Evropy 2 se na denním provozu rádia nic nemění. Stále se mohou těšit na oblíbené moderátory, hudební mix a zajímavý program. Spojení s mezinárodní mediální skupinou však může Evropě 2 přinést nové možnosti a synergie v rámci skupiny Lagardère.

Instagram Evropa 2

Instagram Evropy 2 je skvělým místem, kde můžou fanoušci této populární rádiové stanice zůstat v obraze. Najdete tam fotky z vysílání, rozhovory s moderátory, informace o soutěžích a mnoho dalšího. Ať už vás zajímá, kdo je majitelem Evropy 2 (pro vaši informaci, je to společnost Active Radio patřící do skupiny Lagardère), nebo chcete jen vidět, co se děje v zákulisí, Instagram Evropy 2 je to pravé místo. Sledujte @evropa2 a už vám nic neunikne!

YouTube kanál Evropa 2

Evropa 2, oblíbená česká rádiová stanice, má samozřejmě i svůj YouTube kanál, kde nabízí fanouškům další obsah. Najdete tam rozhovory s hudebníky, sestřihy z vysílání, a další videa, která doplňují to, co můžete slyšet v rádiu. Ale kdo vlastně za Evropou 2 stojí? Majitelem Evropy 2 je společnost Active Radio, a.s., která spadá pod skupinu Czech Media Invest. Tuto mediální skupinu vlastní podnikatel Daniel Křetínský. Kromě Evropy 2 patří do portfolia Czech Media Invest i další rádia jako Frekvence 1 nebo rádio Bonton.

Podcasty Evropa 2

Evropa 2, jedna z nejoblíbenějších rozhlasových stanic v Česku, patří do portfolia skupiny Active Radio. Active Radio je součástí mediálního gigantu, společnosti Czech Media Invest. Za Czech Media Invest stojí podnikatel Daniel Křetínský, který je tak nepřímo majitelem Evropy 2. Evropa 2 se kromě vysílání v éteru věnuje i tvorbě podcastů. Podcasty Evropy 2 pokrývají širokou škálu témat, od hudby a zábavy až po aktuální dění a sport. Mezi populární podcasty patří rozhovory s celebritami, sportovní zpravodajství a komentované přenosy. Evropa 2 se tak snaží oslovit své posluchače i mimo klasické rozhlasové vysílání a poskytnout jim obsah, který je zajímá, v moderním a dostupném formátu.

majitel evropy 2

Online soutěže a hry

Evropa 2, oblíbená rádiová stanice hrající ty největší hity, je známá svými soutěžemi a hrami, které baví posluchače už roky. Možná vás ale zajímá, kdo za touto stanicí stojí. Majitelem Evropy 2 je společnost Active Radio, která spadá pod skupinu Lagardère Group. Tato mediální skupina sídlící ve Francii vlastní řadu rádií a dalších médií po celém světě.

Evropa 2 ale není jen tak obyčejné rádio. Neustále se snaží být v kontaktu se svými posluchači a to i online. Na jejich webových stránkách najdete spoustu online soutěží a her, kde můžete vyhrát skvělé ceny. Ať už je to lístek na koncert vašeho oblíbeného interpreta, nový telefon nebo třeba dovolená, Evropa 2 má pro každého něco. Stačí jen sledovat jejich web a sociální sítě a nenechat si ujít žádnou příležitost zkusit své štěstí.

Aktuální playlist online

Rádio Evropa 2, stálice českého éteru, patří do portfolia skupiny Active Radio. Active Radio je součástí mediálního gigantu Lagardère, jehož kořeny sahají do Francie. Lagardère vlastní a provozuje širokou škálu médií, od rádií a televizních stanic po vydavatelství a online platformy. V čele Lagardère stojí Arnaud Lagardère, který zdědil mediální impérium po svém otci Jean-Luc Lagardèrovi. Skupina Active Radio, pod vedením generálního ředitele Daniela Grunta, se zaměřuje na provozování rádií v České republice a na Slovensku. Kromě Evropy 2 spadá pod Active Radio i Frekvence 1, rádio Bonton a další. Aktuální playlist Evropy 2, plný hitů od předních českých i světových interpretů, si můžete poslechnout online na webových stránkách rádia nebo v mobilní aplikaci.

Frekvence Evropa 2 online

Frekvence Evropa 2 online je skvělý způsob, jak si užít oblíbenou hudbu a zábavu, ať už jste kdekoli. Evropa 2, vlastněná společností Active Radio, která je součástí mediálního gigantu Czech Media Invest patřícího Danielu Křetínskému, nabízí svůj program i online. To znamená, že si můžete naladit živé vysílání přes webové stránky nebo mobilní aplikaci a užít si tak moderátory, jako je Leoš Mareš, Patrik Hezucký nebo Tomáš Zástěra, ať už jste v práci, na cestách nebo doma. Online platforma Evropy 2 také nabízí možnost poslechnout si starší díly oblíbených pořadů, procházet playlisty nebo se dozvědět více o hrané hudbě a interpretech.

majitel evropy 2

Kontakt na Evropa 2 online

Hledáte kontakt na Evropu 2 online? Nejste sami! Mnoho lidí chce vědět, jak kontaktovat svou oblíbenou rádiovou stanici. Ať už chcete poslat vzkaz moderátorům, zažádat o písničku nebo se jen zeptat na něco, co vás zajímá, existuje několik způsobů, jak se s Evropou 2 spojit.

Evropa 2 je součástí skupiny Active, která je jedním z největších mediálních domů v České republice. Skupinu Active vlastní společnost Czech Media Invest, jejímž vlastníkem je investiční skupina PPF. PPF je mezinárodní investiční skupina se sídlem v České republice.

I když je Evropa 2 součástí velké mediální skupiny, stále si zakládá na blízkém kontaktu se svými posluchači. Na jejich webových stránkách najdete formulář, pomocí kterého můžete poslat zprávu přímo do rádia. Můžete je také kontaktovat prostřednictvím sociálních sítí, jako je Facebook nebo Instagram. A pokud hledáte nejrychlejší způsob, jak se s nimi spojit, zkuste zavolat do jejich živého vysílání.

Publikováno: 24. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: Aneta Nováková

Tagy: majitel evropy 2 | kdo je majitelem rádia evropa 2