Internet: Farmasi zrušení účtu: Návod krok za krokem

Farmasi Zrušení Účtu

Přihlášení do Farmasi účtu

Pro přihlášení do vašeho Farmasi účtu stačí pár jednoduchých kroků. Na úvodní stránce Farmasi vyhledejte tlačítko "Přihlásit se", obvykle umístěné v pravém horním rohu. Po kliknutí se zobrazí přihlašovací formulář. Zde zadejte svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo, které jste použili při registraci, a své heslo. Pokud jste heslo zapomněli, klikněte na "Zapomenuté heslo?" a postupujte podle pokynů pro jeho obnovu. Po zadání správných údajů potvrďte přihlášení kliknutím na tlačítko "Přihlásit se". Nyní máte přístup ke svému profilu, historii objednávek, sledování zásilek a dalším výhodám Farmasi účtu.

Nastavení účtu

V sekci Nastavení účtu můžete spravovat a upravovat informace o svém profilu. Zde můžete změnit své uživatelské jméno, heslo a e-mailovou adresu. Dále zde můžete nastavit své soukromí, a to úpravou viditelnosti vašeho profilu a příspěvků pro ostatní uživatele. V Nastavení účtu také naleznete historii vašich aktivit, jako jsou vaše komentáře a lajky. Pokud chcete dostávat upozornění na novinky a aktualizace, můžete si zde nastavit i své preference ohledně notifikací. Pamatujte, že zabezpečení vašeho účtu je důležité, proto doporučujeme zvolit silné heslo a zapnout dvoufaktorové ověření.

Žádost o zrušení

Máte právo požádat o zrušení smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od jejího uzavření. Chcete-li uplatnit právo na odstoupení od smlouvy, musíte nám to oznámit písemně, a to buď dopisem zaslaným poštou na naši doručovací adresu, nebo e-mailem na naši elektronickou adresu. Můžete použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, ale není to vaší povinností. Pro dodržení lhůty pro odstoupení od smlouvy stačí, abyste nám odeslali oznámení o uplatnění vašeho práva na odstoupení od smlouvy před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.

Funkce Popis
Důvod zrušení Uživatel si může vybrat z předdefinovaných důvodů zrušení účtu, například "Nechci dostávat newslettery" nebo "Produkty mi nevyhovují".
Způsob zrušení Uživatel může svůj účet zrušit online po přihlášení.
Doba zpracování Zrušení účtu je zpracováno do 24 hodin.

Potvrzení zrušení

Vaše objednávka byla úspěšně zrušena. Chápeme, že se plány mění, a děkujeme za aktualizaci. Pokud jste si to rozmysleli a chcete objednávku obnovit, kontaktujte nás co nejdříve. Rádi vám s tím pomůžeme.

farmasi zrušení účtu

Důležité informace

Před jakoukoli důležitou aktivitou si pečlivě prostudujte veškeré dostupné informace a pokyny.

V případě nejasností se obraťte na odborníky.

Nepodceňujte přípravu a ujistěte se, že máte k dispozici veškeré potřebné vybavení a pomůcky. Dodržujte bezpečnostní pravidla a používejte ochranné prostředky.

Pamatujte, že vaše bezpečnost je vždy na prvním místě.

V případě potřeby se nebojte požádat o pomoc.